« powrót
,,Skarby historii i natury"
Data publikacji: 2021-05-21, 12:21:08

„Skarby historii i natury” – wyniki konkursu

         W dniu 20 maja br. Komisja konkursowa zapozna艂a si臋 36 fotoreporta偶ami nades艂anymi  na konkurs „Skarby historii i natury”, które wp艂yn臋艂y do siedziby Organizatora - Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostyni艅skiego, w tym:

 

      11 w kategorii klas  IV – VI szkó艂 podstawowych,

      21 w kategorii klas  VII-VIII szkó艂 podstawowych,

      w kategorii szkó艂 艣rednich

 

Po weryfikacji nades艂anych prac pod wzgl臋dem zgodno艣ci z regulaminem konkursu, Komisja postanowi艂a podda膰 ocenie artystycznej i merytorycznej 36 fotoreporta偶y, przyznaj膮c nast臋puj膮ce

 NAGRODY INDYWIDUALNE:

 

     I.    Kategoria klasy IV – VI szkó艂 podstawowych     

                                                                  

    I miejsce: Malwina Tyszkiewicz ( Szko艂a Podstawowa w Nowym Duninowie)    
    II miejsce:  Nadia Michalska (Szko艂a Podstawowa nr. 5 w P艂ocku) 
   
    III miejsce: Amelia Starzy艅ska (Szko艂a Podstawowa w Nowym Duninowie)


    Wyró偶nienie: Mateusz Keplin (Szko艂a Podstawowa w Nowym Duninowie)  
    Wyró偶nienie: Julia Brzozowska (Szko艂a Podstawowa nr.5 w P艂ocku) 
    Wyró偶nienie:  Magdalena Walczak ( Szko艂a Podstawowa w I艂owie)


II.      Kategoria klasy VII-VIII szkó艂 podstawowych

 

      I miejsce: Karol Krzemi艅ski ( Szko艂a Podstawowa w I艂owie) 
 
     II miejsce: Mateusz Lewandowski (Szko艂a Podstawowa nr.5 w P艂ocku) 
     III miejsce: Antoni Kieszkowski ( Szko艂a Podstawowa w 艁膮cku)

         Wyró偶nienie:  Rados艂aw Zieli艅ski ( Szko艂a Podstawowa nr.3 w Gostyninie)      
         Wyró偶nienie:  Vanessa Chojnowska (Szko艂a Podstawowa nr.8 w P艂ocku)
      
         Wyró偶nienie: Izabela Grzybowska (Szko艂a Podstawowa w S艂ubicach)
 
         Wyró偶nienie: Marcelina Kaliszewska (Szko艂a Podstawowa nr. 3 w P艂ocku)

 

             

III.    Kategoria szko艂y 艣rednie:


         I miejsce: Patrycja Grzybowska ( VII Liceum Ogólnokszta艂c膮ce w P艂ocku)
 
        II miejsce:  Kacper Krzemi艅ski ( Zespó艂 Szkó艂 w Wyszogrodzie)
        
       III miejsce:  Jakub Kieszkowski (LO im. W艂adys艂awa Jagie艂艂y w P艂ocku)


       Wyró偶nienie: Zuzanna Bednarczyk (III Liceum Ogólnokszta艂c膮ce w P艂ocku)

 

 

 

WR臉CZENIE NAGRÓD I WERNISA呕 NAGRODZONYCH FOTOREPORTA呕Y ODB臉DZIE SI臉 28 MAJA (pi膮tek) GODZ. 11:00 W SALI KONFERENCYJNEJ HALI SPORTOWEJ W 艁膭CKU, UL. GOSTYNI艃SKA 2, O9-520 艁膭CK.

 

« powrót

Wydarzenia


Polecamy
Copyright by Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego    |    Wykonanie: Plocman

Strona powstała w ramach projektu pn.
"Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gmin Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego"
współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.