WYNIKI ROZSTRZYGNI臉TYCH KONKURSÓW
I. Konkurs literacki ,,Z gwar膮 na Ty”
Kategoria dzieci:
WYRÓ呕NIENIE: Klaudiusz Kowalski, god艂o KAKA2003 za utwór: „Malownicze krainy”
 
Kategoria m艂odzie偶:
I miejsce: nie przyznano
II miejsce: Dominik Dymowski, god艂o Domislow za utwór: „Dzi艅, jak co dzi艅…”
III miejsce: Julia Ko艂tunowicz, god艂o Jula za utwór: „Z pami臋tnika sanniczanki”
 
WYRÓ呕NIENIA: 
Mateusz Zembowicz, god艂o Mati Z. za utwór: „Widok z okna”
Oliwia Rzepecka, god艂o Rzepa za utwór: „Wielko gala”
 
Kategoria doro艣li:
I miejsce: Jerzy Kopczy艅ski, god艂o Skryba za zestaw utworów: „Pusta noc”,  „Przeczucia”, „Kudry艣”
II miejsce: Wanda Go艂臋biewska, god艂o Wanda za utwór: „Wis艂a – rzeka mojego 偶ycia”
III miejsce: Anna Cichocka, god艂o 2 XL za zestaw utworów: „Stara Agata”, „Strach na wróble”, „Konie”
 
WYRÓ呕NIENIE: 
Ma艂gorzata Józwiak, god艂o Ma艂gorzata Nowak  za utwór: „Moje Mazowsze”
 
II. Konkurs  Najpi臋kniejsze stoisko
 I miejsce: Rzymskokatolicka Parafia p. w. 艣w. Marcina, Warsztaty Terapii Zaj臋ciowej w Gostyninie                                
 II miejsce: Stowarzyszenie Ko艂a Gospody艅 Wiejskich w Podlasiu
 III miejsce: Teresa Kocus
 
WYRÓ呕NIENIE:
Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich ,,Malwa”
 
Nagroda publiczno艣ci: 
Ko艂o Gospody艅 Wiejskich w Podlasiu
 
III. Konkurs Najlepszy produkt 偶ywno艣ciowy
Kategoria wypiek:
I miejsce: Ewa Franke-Chrustowska za pierniki
II miejsce: Emilia Rzepecka za placek dro偶d偶owy z jagodami
III miejsce: Warsztat Terapii Zaj臋ciowej dla Osób Niewidomych i Niedowidz膮cych w P艂ocku za ciasto cha艂wowe
 
WYRÓ呕NIENIE:
Ma艂gorzata Bujakowska za tort zdobiony mas膮 cukrow膮
 
Kategoria potrawa:
I miejsce: Warsztat Terapii Zaj臋ciowej przy DPS w Zakrzewie za konfitur臋 dyniow膮 z pomara艅cz膮
II miejsce: Sabina Pielaszewska za przetwory z dyni
III miejsce: El偶bieta Szmulewicz, Stowarzyszenie Kulturalno-Spo艂eczne ,,呕urawianki" za kulebiak mazowiecki
 
Kategoria nalewka:
I miejsce: Luiza Szmulewicz za nalewk臋 wi艣niow膮 na mi臋cie pieprzowej z deserem wi艣niowym
II miejsce: Angelika Szmulewicz za nalewk臋 dereniow膮
III miejsce: Maria Kopczy艅ska za nalewk臋 ró偶ow膮
 
IV. Przegl膮d zespo艂ów folklorystycznych
WYRÓ呕NIENIA:
Regionalny Zespó艂 Pie艣ni i Ta艅ca ,,Sanniki”
Zespó艂 Ludowy ,,Grzybowianki”
Zespó艂 Pie艣ni i Ta艅ca Ziemi G膮bi艅skiej
 
 
Nagroda publiczno艣ci: Zespó艂 Pie艣ni i Ta艅ca ,,Dzieci Ziemi 艁膮ckiej” im. Miry Zimi艅skiej-Sygiety艅skiej
 

   

« powrót |  Do góry

Wydarzenia


Polecamy
Copyright by Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego    |    Wykonanie: Plocman

Strona powstała w ramach projektu pn.
"Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gmin Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego"
współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.